APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, 220-240V/10A, (8) C13
In Stock
SKU: AP6015A Categories: , Tags: , Brands:
Description
Features ;
  • [In] rated current ; 12 A
  • Permissible voltage ; 100…240 V
  • Max line current ; 15 A
  • Input current limits ; 15 A